Redwin Canlı Destek Yardımı İle Sorun Çözme

Redwin sitesinde site yetkilileri ile görüşmenin en pratik yöntemi, en fazla tercih edilen yöntemi, canlı destek uygulamasıdır. İsteyen herkes, tabi ki hesap açmış olan ve isteyen herkes, müşteri hizmetleri temsilcisine bu bölüm üzerinden ulaşabilir. Bu yazıda nasıl ulaşabilirsiniz, hangi konularda görüşebilirsiniz? Ve benzeri her türlü sorunun cevabını bulacaksınız.

Redwin Canlı Yardım İle Kimler Görüşebilir?

Önce bu bölümün kimlerin kullanımına açıldığını anlatalım. Canlı yardım bölümü üyelik işlemini gerçekleştiren, sitede hesap açan herkesin kullanımında bulunmaktadır. Ziyaretçi olarak bu bölüm ile görüşmeniz mümkün değildir. Ziyaretçi olarak siteyi açabilir, canlı yardım bölümüne gelebilirsiniz ancak, doldurmanız gereken zorunlu alanların olduğunu göreceksiniz. Sistemde kayıtlı adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz bulunmadığı için, kullanıcı adınız mevcut olmadığı için görüşmeyi gerçekleştiremezsiniz. Üye olmanız ile birlikte, bölümden her gün, her saat yararlanabilirsiniz.

Redwin Canlı Yardım İle Nereden Görüşülür?

Sitenin canlı destek ekiplerine ulaşmak istiyor iseniz, önce ana sayfayı yeni ve güncel giriş adresi üzerinden açacaksınız. Sağ alt köşeye bakın. Burada hızlı işlemler şeklinde bir yazı olduğunu göreceksiniz. Seçim işlemini yapın, sıralanmış seçeneklere dikkatli bir şekilde baktığınızda, WhatsApp, Telegram gibi ifadelerin hemen yan tarafında canlı destek yazısının olduğunu göreceksiniz. Görüşmeye buradan başlayacaksınız. Seçim işlemini yapın. Beyaz ve kırmızı renklerin kullanıldığı bir pencere açılacaktır. Sizlerden 3 farklı bilgi talep edilecektir. Bu bilgiler adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz ve kullanıcı adınız olacaktır. Kişisel hesap bilgilerini buraya girdikten sonra, konu seçiniz bölümüne geleceksiniz. Lütfen seçiniz başlığı altından, teknik, finansal işlemler, hesap numarası, bonus gibi seçeneklerden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Daha sonra görüşmeye başla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Buna müteakip 30 saniye kadar bekleyeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi, karşınıza gelecek bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile birebir görüşme başlayacaktır. Her türlü konuyu gündeme getirebilirsiniz. Tekrarlayalım, Türkçe görüşme gerçekleşecektir. Konu bazında bir sınırlama bulunmamaktadır. Tüm yardım talepleri, beklentiler karşılanmakta, kullanıcı ihtiyaçları giderilmektedir.

Redwin Canlı Yardım Seslimi Hazırlanmış?

Canlı destek bölümünde görüşme ortamı, yazarak görüşme anlayışında gündeme getirilmektedir. Buradan müşteri hizmetleri temsilcisi ile sesli görüşme ya da görüntülü görüşme yapmayacaksınız. Bölüm bahsettiğimiz gibi müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme başlatan şahsın, yani üye olan şahısların birebir yazarak görüşmesi prensibi dahilinde ilerlemektedir. İsterseniz buradan müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilir ve sizi aramasını talep edebilirsiniz. Ancak uygulamadaki sistem, görüntülü ya da sesli arama, görüşme özelliği değildir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.